miesiączka

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
gość

miesiączka

Post autor: gość »

Jako ojciec - miesiączka jest dla mnie tajemnicą. Chciałem jednak pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie i zajrzałem na stronę https://nastolatki.myob.pl/jak-obliczyc ... miesiaczki . Jak najbardziej nie żałuję i znalazłem tam mnóstwo odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Polecam każdemu facetowi zaznajomić się z tym tematem.
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: miesiączka

Post autor: enika »

Akurat mojego faceta takie rzeczy nie interesują :) ale na mnie miesiączka sprawiała mi największe problemy gdy zaczynał się pms. Wtedy czułam się rozdrażniona, praktycznie non stop byłam zdenerwowana no i łykałam sporo tabletek przeciwbólowych. Ale z czasem mój ginekolog zalecił mi stosowanie antykoncepcji hormonalnej i muszę przyznać że po vines faktycznie nie odczuwałam żadnego dyskomfortu związanego z okresem.
raduś

Re: miesiączka

Post autor: raduś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
aven

Re: miesiączka

Post autor: aven »

Super! Bardzo się cieszę, że pan chciał zgłębić temat, bo nie każdy tata się na to decyduje, a przecież nie jest to żadne tabu :). Oczywiście najbardziej rzetelną wiedzę znajduje się u ginekologa. Do niego chodzi się ze wszystkimi zaburzeniami miesiączkowania, itp. Od siebie mogę polecić ginekologa położnika Antoniego Kubiaka, który przyjmuje w Koninie na ulicy Szarych szeregów (wcześniej miał swój gabinet na ulicy Kleczewskiej). Lekarz ma fantastyczne podejście do pacjentek, jeżeli martwisz się o pierwszą wizytę córki, to koniecznie zapisz ją do tego specjalisty, On jest delikatny, umie przełamać to skrępowanie, do tego wykonuje wszystkie potrzebne badania dokładnie. Naprawdę warto wybrać właśnie go.
ODPOWIEDZ