konsultacja ortopedyczna

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
fetka
Posty: 65
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:37

konsultacja ortopedyczna

Post autor: fetka »

Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z bólem całej ręki wraz z łokciem. Wstępne badania i prześwietlenia nic nie wykazały, ale na wszelki wypadek lekarz zalecił mi konsultację ortopedyczną. Chciałabym ją mieć jak najszybciej, lecz muszę pilnie wyjechać w delegację do Trójmiasta. Mąż podpowiedział mi abym tam poszła prywatnie do ortopedy. A więc moje pytanie czy może ktoś był na konsultacja ortopedyczna gdańsk,? Czytałam,że mają bardzo dobre opinie
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Hejoho »

Będąc w temacie zdrowia, to wiecie jakie sa normy ciśnienia ? Nasze zdrowie i samopoczucie są uzależnione od wielu czynników. Jednym z nich jest prawidłowa praca układu krążenia oraz unormowane ciśnienie tętnicze krwi. Jeżeli jest nadmiernie wysokie lub zbyt niskie, nie tylko odbija się to na naszym samopoczuciu, ale może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych
Awatar użytkownika
Kate Austen
Posty: 23
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:23

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Kate Austen »

Na taką konsultację ortopedyczną ludzie są w stanie jechać nawet na drugi koniec Polski i w zasadzie wcale mnie to nie dziwi, bo w wielu miastach trudno o dobrego ortopedę. Ja sama mam pozytywne doświadczenia z ortopedą Adrianem Stępińskim, z którym na taką konsultację umówić się można w Poznaniu. Na https://www.adrianstepinski.com/kontakt/ znajdziecie dane kontaktowe.
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Willy Wonka »

Jeśli ortopeda zleci codzienne stosowanie jakiego sprzętu ortopedycznego, to polecam zajrzeć na https://mediplus.pl/ i w razie czego kupić coś solidnego.
Awatar użytkownika
Magdalena
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:11

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Magdalena »

Szukając dobrego ortopedy warto postawić na placówki niepubliczne, bo na ogół cieszą się lepszą opinią pacjentów. Tyczy się to zwłaszcza poważniejszych problemów. Sama na rehabilitacji po kontuzji spowodowanej bieganiem byłam kiedyś w przychodni https://www.przychodniaspecjalistyczna.com.pl/ i nie żałowałam wyboru.

;)
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Serferka »

Źle leczone kontuzje potrafią się już do końca życia wam odzywać, nie zaniechajcie tego i udajcie się do ortopedy, fizjoterapeuty po pomoc. Tu także w wielu przypadkach sprawdzą się produkty od https://www.brandvital.eu/produkty-medy ... -i-ortezy/ Proponują oni przeróżne produkty medyczne, w tym przydatne przy kontuzjach stabilizatory i ortezy. Zapoznajcie się z ich ofertą, mają także szeroki wybór innych sprzętów i akcesoriów medycznych.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: ludvina »

Jak mieszkacie w Warszawie to ja polecam ortopedów z przychodni MediVita ( na ulicy Rejtana na Mokotowie). To co lubię w tym miejscu najbardziej to brak kolejek :) Przesympatyczna atmosfera, świetni lekarze, dogodne terminy. Tak powinna wyglądać cała służba zdrowia!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 37
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:04

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: heniutek »

Sporo zależy od tego, z jakiego powodu ma się odbyć ta konsultacja. Jeżeli przyczyną jest leczenie kręgosłupa w Warszawie to warto korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów. Kręgosłup wbrew pozorom wymaga naprawdę ogromnego doświadczenia, dlatego też trzeba wybierać odpowiednie ośrodki.
Magdalenab
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2019, 18:56

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Magdalenab »

Według mnie warto udać się do pana doktora Bartłomieja Dobosza, który swoje gabinety posiada w Krakowie i Oświęcimiu. Według mnie to bardzo kompetentny specjalista, który w pełni angażuje się w swoją pracę. Po kompleksowej konsultacji zleca on szereg różnych badań, np. USG narządu ruchu - http://ortopedakrakow.com/kompetencje/usg/ i opracowuje odpowiedni plan leczenia. :)
Awatar użytkownika
markowa
Posty: 118
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: markowa »

Moim zdaniem, kluczową kwestią jest tutaj sprawdzony specjalista. Bez tego ani rusz. Jeśli jeszcze nie trafiliście na sprawdzonego i skutecznego ortopedę, to polecam umówić się na wizytę do kliniki https://multimed.pl/ Z pewnością sprosta waszym oczekiwaniom i pomoże szybko, skutecznie dojść do zdrowia.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 184
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: sanderka »

Ja miałam dość uciążliwy problem po wypadku i można powiedziec, że przez dwa lata dzień w dzien bolał mnie kręgosłup. Czasem miałam wrażenie, że ból to nieodłączny element mojego życia. Dobrze, że ostatecznie dostałam namiar na zabiegi fizjoterapeutyczne łódź, które pomogly szybko wrócić mi do zdrowia. Szkoda tylko, że wcześniej nie zaczęłam interesować się tym tematem.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 37
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:04

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: heniutek »

Mój kolega był teraz u swojego lekarza i ten mówił, że mógłby zaopatrzyć się w olejek konopny. Środek ten pozwoliłby mu przede wszystkim na rozwiązanie problemu bólu, jak również zmniejszyłoby to dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Ważne jest również to, iż środek ten odpowiada odpowiednie aromaty, które również mogą korzystnie wpływać.
Awatar użytkownika
Kitty1995
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2020, 16:51

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Kitty1995 »

Hej. Potrzebna mi drobna pomoc. Potrzebuje 40 poleceń na jednej stronie więc szukam ludzi którzy założą konto przez mój link. Strona jest całkowicie bezpłatna wystarczy wejść przez link wejść w zakładkę Registration podać nazwę urzytkownika mail i hasło. Ze strony nie trzeba korzystać ani nic robić. Jest mi to bardzo potrzebne a ciężko znaleźć 40 osób które założą konto przez link. Dlatego będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Link: https://gvamoney.xyz/4009438537798/
Awatar użytkownika
Leslaw1
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:18

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Leslaw1 »

Proste zęby to podstawa bo przy krzywym zgryzie to nawet chrapanie dokucza. W gabinecie Dental Pro w Gdyni Pogórze na ul. Śliwińskiego są bardzo dobrzy specjaliści i pomogą z każdym problemem. Ja tez zastanawiam się nad aparatem bo nie dbałam wcześniej o zęby a teraz mam już wyleczone to tylko naprostować je trzeba i będzie pięknie. Może męża wezmę to będzie raźniej
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Agnes »

W razie potrzeby warto faktycznie skonsultować się z rehabilitantem/ ortoepda . Ja rejestrowałam się tutaj http://www.rehabilitacje.org i w nastepnym tygodniu byłam umówiona na wizytę w gabinecie u dr. Rafała Więcka. Nie czekaj tylko zapisuj się, bo później może się to źle skończyć jeśli będziesz zwlekać.
Awatar użytkownika
marcyś
Posty: 26
Rejestracja: 15 maja 2019, 12:23

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: marcyś »

Myślę, że każdy z nwas zgodzi się z tym, ze nasze zdrowie jest dla nas najważniejsze dlatego tak wazne jest teraz by o nie dbać. Teraz gdy potrzebujemy kontaktu z lekarzem to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest https://zdalnaprzychodnia.pl/recepta-online niż bezpośredni kontakt i chodzenie po przychodniach.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Agnes »

Niestety w starszym wieku trudno zadbac o siebie kiedy przestajmy byc samodzielni. Moja babcia ze wzgledu na pogarszajacy sie stan zdrowia przebywa obecnie w domu Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie czuje sie coraz lepiej. Nad stanem jej zdrowia czuwaja wykwalifikowani lekarzy, rehabilitnaci oraz personel ktory doklada staran aby seniorom bylo tu jak w domu. To miejsce jest bardzo zadbane i nowoczesne - widzialam juz je kilka razy kiedy bylam w odwiedzinach.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: ectatend »

Warto jest znaleźć sprawdzony gabinet fizjoterapii bielany . Początkowy dobór odpowiedniego specjalisty może zaważyć na przyszłej sprawności.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 19
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:23

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: tobiaszjablonski »

jeśli chodzi o ortopedę to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy poradni ortopedycznej w przychodni Na Tęczowej https://www.nateczowej.pl/poradnia-orto ... a-wroclaw/. Świetni specjaliści tam przyjmują!
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Rabka »

Jeśli szukacie dobrego ortopedy w Bielsku-Białej lub w okolicach, to polecam wybrać się do Centrum Medycznego Danea na Jaworzańską 40. Na wizytę wcześniej możecie się umówić telefonicznie, na pewno nie będziecie musieli też za nią długo czekać.
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: pojq889 »

Z bólami pleców warto odwiedzić dobry gabinet fizjoterapeutyczny. Na stronie: https://osteopatis.pl/osteopatia-wroclaw/ można znaleźć ofertę Pani Pauliny, która pracuje w zawodzie już od 10 lat. Przez ten czas zdążyła zdobyć naprawdę imponujące doświadczenie, więc na pewno będzie w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Agnes »

Ja mam juz kilka takich sprawdzonych gabinetow w Krakowie. Wystarczyla taka szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org i wizyta jest już zaplanowana kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.
KarriB

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: KarriB »

Na pewno macie swoich sprawdzonych dentystów, fajnie jak i w tym gabinecie znajdziecie pomoc ortodontyczną. Nosząc aparat na zęby trzeba też używać odpowiednich past, szczoteczek do zębów, generalnie bardziej skupiać się na dbaniu o zęby, tu jest to oczywiście utrudnione. Zobaczcie sobie tu może firmę https://www.sunstargum.com/pl/ i ich produkty. Mają tu wszystko co niezbędne z produktów ortodontycznych do pielęgnacji jamy ustnej, a także i takich tradycyjnych, ale już takich lepszych.
Aśćka

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Aśćka »

Każdy ortopeda zapewnia dobre konsultacje ortopedyczne. Warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Ina
Posty: 31
Rejestracja: 23 gru 2019, 6:00

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Ina »

Konsultacja ortopedyczna to pierwszy krok w leczeniu urazów, i tych poważnych, i tych mniej poważnych. Czytałam, że ortopeda Rzeszów prywatnie wykonuje nie tylko konsultacje, ale także leczenie. Ci lekarze wykonują różne zabiegi, a nawet operacje, po których zapewniają opiekę medyczną, Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie ortopedarzeszow.pl.

spellforce 2 poradnik
magduś

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: magduś »

No, moim zdaniem jak poszukujecie kogoś dobrego z Warszawy, warto udać się Centrum Medycznego Gamma . Tam znajdziecie bardzo dobrych specjalistów również z ortopedii. Takich, którzy specjalizują się w leczeniu operacyjnym, zachowawczym chorób i urazów stawów, kości oraz tkanek miękkich. A także zajmują się operacjami związanymi z korekcją kości, czy chirurgią mięśni i ścięgien. U nich możecie liczyć nie tylko na konsultacje, ale również na kompleksową pomoc.
Duśka78

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Duśka78 »

U nas po zwichnięcie barku przydała by się konsultacja taka ortopedyczna. Teraz ciężko jest znaleźć tak naprawdę kogoś dobrego w dobrej cenie i z szybkim terminem na wizytę.
Weśka

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Weśka »

Przyda Ci się tutaj poradnia urazowo ortopedyczna warszawa , gdzie naprawę wiele ciekawych mają porad i pomysłów na odpowiednie leczenie tak naprawdę. Specjalistyczne miejsca mają czasem długie terminy, ale czasem zawsze jest możliwość, że ktoś tak naprawdę zrezygnuje i będzie to szybciej.
Paweł15

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Paweł15 »

Ortopeda zazwyczaj proponuje kupno ortez na czas rekowalescencji. Z tego co widziałem to bardzo duży wybór takich produktów znaleźć można w sklepie online np. https://sklep.medreha.pl/ortezy-i-stabi ... -na-kolano Według mnie warto rzucić okiem na ten sklep.
Żuczkowa

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Żuczkowa »

Jak ktoś z okolic Torunia, to warto zajrzec do przychodni Nasz Lekarz, tam maja naprawdę bardzo dobrych specjalistów, oja koleżanka tam chodziła do ortopedy, leczyłą przez długi okres czasu kontuzję. Korzystała również z rehabilitacji na miejscu, która bardzo jej pomogła.
śliwka

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: śliwka »

Chętnie polecę Ci klinikę w Warszawie - tu mają super ortopedów. Wpisz sobie w wyszukiwarkę FIMEDICA na Nowogrodzkiej. Sama korzystałam z ich usług i wysoko oceniam wiedzę. Pomogli mi z urazem łokcia. Byłam akurat u dr Pawła Walaska, bardzo dobry fachowiec.
buciaż32

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: buciaż32 »

Problemy z kręgosłupem mogą być spowodowane nie tylko od kręgosłupa, moze być to spowodowane nieodpowiednim obuwiem, dlatego polecam obuwie ortopedyczne . oferują oni kompleksową opiekę dla osób z problemami w kończynach dolnych. Polecam każdemu bo sama korzystałam i teraz mam bardzo dobrą sprawność.
Miłosz Durewicz

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Miłosz Durewicz »

Na konsultacje ortopedyczne wybieram się zawsze do swojego sprawdzonego ortopedy. Nowoczesne programy, które obsługują elektroniczne zarządzanie dokumentacją i dbają o wrażliwe dane pacjentów, są przydatne gdy chcemy mieć wgląd do całej historii choroby. Fajne jest też to, że nie trzeba nosić za każdym razem ze sobą wyników badań.
Adaś24

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Adaś24 »

Do ortopedy warto się wybrać, ponieważ na pewno zdiagnozuje co nam dolega. Według mnie czasami wystarczy tylko kupić stabilizator na kolano aby ból minął, ale czasami schorzenie jest konkretne i nie tak łatwo je wyleczyć. Dlatego ortopeda to dobra opcja.
oluś

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: oluś »

magduś pisze: ↑22 paź 2020, 19:53 No, moim zdaniem jak poszukujecie kogoś dobrego z Warszawy, warto udać się Centrum Medycznego Gamma . Tam znajdziecie bardzo dobrych specjalistów również z ortopedii. Takich, którzy specjalizują się w leczeniu operacyjnym, zachowawczym chorób i urazów stawów, kości oraz tkanek miękkich. A także zajmują się operacjami związanymi z korekcją kości, czy chirurgią mięśni i ścięgien. U nich możecie liczyć nie tylko na konsultacje, ale również na kompleksową pomoc.
Magduś, ja w Warszawie mam inną klinikę. Nazywa się FIMEDICA i tu byłam na konsultacji ortopedycznej u dr Tomasza Walińskiego. Doskonały lekarz. Przy okazji zrobiłam usg i Pan Doktor zaoferował wizyty u fizjoterapeuty. Wszystko można zrobić na miejscu. Godne polecenia miejsce.
Violuś

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Violuś »

Po ostatniej konsultacji ortopedycznej okazało się ,że muszę poddać się zabiegom rehabilitacyjnym. Nie było z tym większych problemów bo w naszej przychodni mamy gabinet rehabilitacyjny.Musiałam jednak niestety poczekać kilka miesięcy, bo kolejka była dość spora. Zauważyłam ,że XXI wiek zawitał także do naszej przychodni. Korzystają od kilku miesięcy z nowego programu wspomagającego - to program do rejestracji pacjentów .To bardzo duże usprawnienie pracy i udogodnienie dla pacjentów placówki medycznej.
kapłan

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: kapłan »

Do autora wątku – Fetka, jak masz taki poważny kłopot z łokciem, to nie sądzisz, że najlepiej jest zrobić badanie usg? Żeby wykluczyć poważniejsze schorzenia. Pewnie zostaniesz skierowana na konsultację do ortopedy albo może jakąś rehabilitację ale zawsze warto wiedzieć na czym się stoi. Usg stawu łokciowego w Warszawie możesz wykonać np. w klinice MULTIMED. Świetna i moja sprawdzona placówka.
PawełR

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: PawełR »

W przypadku kolana wszelkie urazy są szczególnie niebezpieczne. Ich leczenie jest skomplikowane i wymaga profesjonalnego podejścia. Polecam zajrzeć na stronę https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/za ... olanowego/, gdzie można znaleźć kontakt do świetnej kliniki, w której można liczyć na pomoc w kontekście leczenia kolan.
jan22223ssą

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: jan22223ssą »

Musze przyznać ,że z tego wątku dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji. Na pewno do tego wątku wchodzi bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
Kaśkaa23

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Kaśkaa23 »

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli zależy Wam na swoim zdrowiu, to nie powinniście w żaden sposób lekceważyć takich tematów. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/suplementy/kosci/cs-12/1 i zorientowai się, w jaki sposób wiele osób wzmacnia swoje kości. Warto przegadać ten temat z lekarzem.
róża912

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: róża912 »

łukasz912 pisze: ↑30 wrz 2021, 0:00
fetka pisze: ↑25 lip 2019, 17:35 Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z bólem całej ręki wraz z łokciem. Wstępne badania i prześwietlenia nic nie wykazały, ale na wszelki wypadek lekarz zalecił mi konsultację ortopedyczną. Chciałabym ją mieć jak najszybciej, lecz muszę pilnie wyjechać w delegację do Trójmiasta. Mąż podpowiedział mi abym tam poszła prywatnie do ortopedy. A więc moje pytanie czy może ktoś był na .....? Czytałam,że mają bardzo dobre opinie
To kogo polecacie na konsultację?
Istnieje wielu, dobrych specjalistów.
___
chwytaki próżniowe

kryptek black
karol2323ą

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: karol2323ą »

Bardzo ciekawy wątek. Moim zdaniem tym wątkiem na pewno zainteresuje się bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze. Sam o tym wątku powiem mojemu kumplowi.
__________________________________________________________________________________
skup działek Kraków
kaśka12

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: kaśka12 »

fetka pisze: ↑25 lip 2019, 17:35 Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z bólem całej ręki wraz z łokciem. Wstępne badania i prześwietlenia nic nie wykazały, ale na wszelki wypadek lekarz zalecił mi konsultację ortopedyczną. Chciałabym ją mieć jak najszybciej, lecz muszę pilnie wyjechać w delegację do Trójmiasta. Mąż podpowiedział mi abym tam poszła prywatnie do ortopedy. A więc moje pytanie czy może ktoś był na ? Czytałam,że mają bardzo dobre opinie
Na pewno warto szukać pomocy.
___
radca prawny dzierżoniów
erykuś912

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: erykuś912 »

róża912 pisze: ↑19 paź 2021, 14:56
łukasz912 pisze: ↑30 wrz 2021, 0:00
fetka pisze: ↑25 lip 2019, 17:35 Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z bólem całej ręki wraz z łokciem. Wstępne badania i prześwietlenia nic nie wykazały, ale na wszelki wypadek lekarz zalecił mi konsultację ortopedyczną. Chciałabym ją mieć jak najszybciej, lecz muszę pilnie wyjechać w delegację do Trójmiasta. Mąż podpowiedział mi abym tam poszła prywatnie do ortopedy. A więc moje pytanie czy może ktoś był na .....? Czytałam,że mają bardzo dobre opinie
To kogo polecacie na konsultację?
Istnieje wielu, dobrych specjalistów.
Jakich konkretnie?
___
wirtualne biuro Wrocław https://biurohello.pl/wirtualne-biuro-wroclaw.html
oliś912

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: oliś912 »

erykuś912 pisze: ↑22 paź 2021, 14:02
róża912 pisze: ↑19 paź 2021, 14:56
łukasz912 pisze: ↑30 wrz 2021, 0:00

To kogo polecacie na konsultację?
Istnieje wielu, dobrych specjalistów.
Jakich konkretnie?
Najlepiej będzie jeśli o pomoc poprosisz znajomych z podobnym problemem. Ewentualnie, możesz powołać się na opinie osób na portalach, na których takich lekarzy się ocenia.
___
http://eko-miszmasz.pl/jak-zrobic-stroj ... a-dziecka/
różowy912

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: różowy912 »

kaśka12 pisze: ↑22 paź 2021, 13:36
fetka pisze: ↑25 lip 2019, 17:35 Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z bólem całej ręki wraz z łokciem. Wstępne badania i prześwietlenia nic nie wykazały, ale na wszelki wypadek lekarz zalecił mi konsultację ortopedyczną. Chciałabym ją mieć jak najszybciej, lecz muszę pilnie wyjechać w delegację do Trójmiasta. Mąż podpowiedział mi abym tam poszła prywatnie do ortopedy. A więc moje pytanie czy może ktoś był na ? Czytałam,że mają bardzo dobre opinie
Na pewno warto szukać pomocy.
To prawda!
___
moskitiera rolowana
duży912

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: duży912 »

kaśka12 pisze: ↑22 paź 2021, 13:36
fetka pisze: ↑25 lip 2019, 17:35 Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z bólem całej ręki wraz z łokciem. Wstępne badania i prześwietlenia nic nie wykazały, ale na wszelki wypadek lekarz zalecił mi konsultację ortopedyczną. Chciałabym ją mieć jak najszybciej, lecz muszę pilnie wyjechać w delegację do Trójmiasta. Mąż podpowiedział mi abym tam poszła prywatnie do ortopedy. A więc moje pytanie czy może ktoś był na ? Czytałam,że mają bardzo dobre opinie
Na pewno warto szukać pomocy.
Zgadzam się w 100%.
___
drewniana herbaciarka decoupage
marzee

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: marzee »

Od czegoś trzeba zacząć, ale ja Wam powiem, że na spokojnie powinniście się rozeznać. I dla mnie tematyką na przykład będzie ktoś taki jak lekarz Matuszewski z Model Med https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/gangliony/ . Ma doświadczenie, wielu pacjentów konsultuje z nim wyniki od innych lekarzy, a dodatkowo wspiera wiele elementów leczenia. Możecie mu zaufać, naprawdę.
Bartłomiej

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: Bartłomiej »

Staram się korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem, dlatego mogę Wam polecić sprawdzić ofertę placówek medycznych PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdzieice na stronie.
zorro

Re: konsultacja ortopedyczna

Post autor: zorro »

Ze wszystkimi schorzeniami stóp czy problemami po kontuzjach warto udać się do tej firmy: https://fororto.pl/wkladki-ortopedyczne ... starszych/ . Zadbają o to, abyście zakupili u nich odpowiednie wkładki ortopedyczne do butów, w zależności od problematyki waszego schorzenia i rzecz jasna potrzeb. Moim zdaniem to świetna opcja dla każdego, na poprawę komfortu w życiu codziennym.
ODPOWIEDZ