Gojenie się ran

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Gojenie się ran

Post autor: kokszka »

Czego używacie, aby rana szybciej się goiła?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Gojenie się ran

Post autor: Rabka »

Ja ostatnio miałam drobny wypadek i trochę zadrapań na ciele. Koleżanka poleciła mi preparat na gojenie ran o nazwie Octenisept. Polubiłam go od samego początku za wygodną firmę sprayu. A później okazało się, że rany rzeczywiście dzięki niemu goją się dużo szybciej ;)
Awatar użytkownika
Kropkapodi
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:25

Re: Gojenie się ran

Post autor: Kropkapodi »

Niestety niektóre rany goją się bardzo trudno. Jeśli macie problem z taką raną to warto zastosować specjalne preparaty wspomagające gojenie. Bardzo dobry i tani żel na rany znajdziecie w aptece internetowej https://www.apteka-leki.pl/ . Tu możecie tez kupić specjalne tabletki, które wspomagają gojenie i leczenie ran po różnych urazach. Oczywiście podstawą jest regularna pielęgnacja rany, wtedy można liczyć na dobre efekty.
Awatar użytkownika
sakk
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2019, 2:53

Re: Gojenie się ran

Post autor: sakk »

Ja też Octenisept stosuję. Najszybciej działa i nie piecze rana jak się stosuje. Dla dzieci będzie dlatego ok. Bardzo dobrze odkaża ale przy tym nie zaburza naturalnej regeneracji skóry. Teraz z maluchami jestem na działce - co chwilę wywrotki, strup na strupie. Bez takiego środka ani rusz.
ODPOWIEDZ