Do endokrynologa dostaniesz się natychmiast

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Rzepka
Posty: 74
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:14

Do endokrynologa dostaniesz się natychmiast

Post autor: Rzepka »

Mam kłopoty z tarczycą i po ciągłych poszukiwaniach jak najszybszych terminów, by dostać się do endokrynologa wreszcie dokonałam niesamowitego odkrycia strony poprzez którą mogę się z dowolnym specjalistą skonsultować zdalnie :)

I tak jak się idzie do gabinetu to praktycznie ważne jest ustawienie przez lekarza odpowiednich leków i dawek na podstawie aktualnych wyników krwi, a ile się trzeba naczekać na terminy tych wizyt pewnie wiecie dlatego dzięki tej stronie https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja nie dość że płacę mniej niż u mojej dotychczasowej lekarki to jeszcze załatwiam wszystko z domu :o

Świetna sprawa :D
cukrowaś

Re: Do endokrynologa dostaniesz się natychmiast

Post autor: cukrowaś »

W sumie jednak ja powiedziałabym, ze prywatnie to można wszędzie się dostać. Ale jednak wydaje mi się, że nie każdy ma prawo się zdecydować na coś takiego. Nie każdy ma pieniądze. A przecież lekarze też nie zawsze program do prowadzenia gabinetu lekarskiego mają. I potem można iść kilka razy do tego samego lekarza iść, a on i tak nic nie pomoże.
ODPOWIEDZ