DentalCare opinie

Medycyna estetyczna, stomatologia, sprzęt medyczny. Polecamy i dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
lntołek
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:24

DentalCare opinie

Post autor: lntołek »

hejka znalazłam ciekawą ofertę jeśli chodzi o opiekę dentystyczną na https://kelm-marcin-specjalista-chirurg ... ness.site/ czy ktoś może leczy się u Pana Marcina i może podzielić się opinią o nim?
Awatar użytkownika
tankusia
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 3:31

Re: DentalCare opinie

Post autor: tankusia »

Tak. leczę się już jakiś czas. Opieka pierwsza klasa. Od wywiadu po samo leczenie. Idz bez obaw.
Awatar użytkownika
molinka
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2019, 23:32

Re: DentalCare opinie

Post autor: molinka »

Byłam na razie na jednej wizycie. mam przegląd i plan działania:) Na razie było ok:) Nie powiem żebym pałała miłością do dentystów -chyba nikt za bardzo nie lubi. Ale są tu bardzo mili lekarze.

steel dragon
Awatar użytkownika
kas
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2019, 4:44

Re: DentalCare opinie

Post autor: kas »

Chodzę tam jakiś czas. Wszystko idzie sprawnie. Zęby są leczone. Jestem zadowolona. Co mogę więcej powiedzieć? Nie umieram z bólu- to chyba dla większości ważne:)
Awatar użytkownika
brawurka
Posty: 13
Rejestracja: 29 cze 2019, 16:24

Re: DentalCare opinie

Post autor: brawurka »

Bardzo dobrzy stomatolodzy tam pracują. Chodzę do DentalCare już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Przyszłam z zębami w strasznym stanie a teraz? Wyglądają coraz lepiej i już nie bolą.
Awatar użytkownika
sofia11
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2019, 15:12

Re: DentalCare opinie

Post autor: sofia11 »

Ja też jestem zadowolona z leczenia w tej klinice stomatologicznej. Dentyści są naprawdę bardzo mili i widać, że znają się na swojej pracy. Poza tym czas oczekiwania na wizytę jest krótki a to duży plus.
Awatar użytkownika
joaśka
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:03

Re: DentalCare opinie

Post autor: joaśka »

Jestem umówiona tam na styczeń. Mam do wyleczenia kilka zębów i mam nadzieję, ze bedzie wszystko ok :) DentalCare poleciła mi znajoma, która jest bardzo zadowolona z leczenia w tej klinice.
Awatar użytkownika
ziko
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 16:47

Re: DentalCare opinie

Post autor: ziko »

Maja dobre opinie wiele osób poleca. Ja też trafiłam z polecenia znajomej z pracy i bardzo dobrze trafiłam.

podgrzewacz do butelek forum
Awatar użytkownika
tina
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2019, 10:01

Re: DentalCare opinie

Post autor: tina »

Chodzę długi czas- mam strasznie słabe zęby. Jestem gdzieś w połowie leczenia. Moja opinia jest pozytywna. lekarz który mnie leczy bardzo miły potrafi uspokoić a też robi co trzeba.
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Re: DentalCare opinie

Post autor: sing »

Niestety, ja nie będę przydatna, jeśli chodzi o opinie o tym miejscu, bo nie byłam tam. Pozwolę sobie za to wykorzystać ten wątek, by jak myślę, otrzymać dobrą odpowiedź od Was. Otóż znalazłam w sieci gabinety stomatologiczne Dental Pro, w tym jeden w Gdynii Pogórze i potrzebuję Waszej opinii o tym miejscu. Chcę się wybrać z dzieckiem. Czy tam warto iść?
Awatar użytkownika
karinah
Posty: 60
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:20

Re: DentalCare opinie

Post autor: karinah »

Przepraszam, nie znam tej placówki, ale liczę, że Wy mi pomożecie. Otóż interesuje mnie placówka Dental Pro w Gdańsku. Czy byliście tam może na endoskopowym leczeniu zębów pod mikroskopem? Mój jeden się do tego nadaje i chcę wiedzieć średnio, ile płaciliście? Bo jeszcze muszę się przygotować na leczenie zęba i to troszkę wyjdzie.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: DentalCare opinie

Post autor: ludvina »

jeśli chodzi o Trójmiasto to polecam zdecydowanie klinikę Platinum Dent w Gdyni :) znajdziesz ich na placu Górnośląskim :) Przyjmuje tu doktor Renata, niezwykle ciepła, sympatyczna i cierpliwa osoba. Kompleksowa oferta leczenia, umiarkowane ceny, sympatyczna obsługa.
olguś44

Re: DentalCare opinie

Post autor: olguś44 »

Dentystę mają tutaj i chirurga szczękowego też https://cmp.med.pl/cmp-ochota/chirurg-szczekowy/. Nie musisz nigdzie jeździć i szukać.
ODPOWIEDZ