Sofa robiona na zamówienie?

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
lelum
Posty: 19
Rejestracja: 12 paź 2019, 9:47

Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: lelum »

Czy robił ktoś z was sofę na zamówienie? znacznie droższa jest niż takie sklepowe?
Awatar użytkownika
lntołek
Posty: 10
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:24

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: lntołek »

Droższa będzie to z pewnością jedak jak bardzo wszystko zależy od materiałów wzorów itp. Jednak pamiętaj, że w zamian dostajesz coś wyjątkowego zrobionego tak naprawdę tylko dla Ciebie. Często tez skrojonego na twoje potrzeby. Moim zdaniem warto.jesli chodzi o firmy to np caya design robi świetne meble
Awatar użytkownika
hades
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:24

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: hades »

sprawdziłem z ciekawości tą caya design i musze przyznać, że wyglądają na porządne meble. Jeśli miałbym odpowiedni budżet to kupiłbym bo na pewno jakość jest zdecydowanie lepsza niż w naszych sklepach meblarskich
Awatar użytkownika
tysia
Posty: 13
Rejestracja: 30 wrz 2019, 12:40

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: tysia »

Kolega robił i widziałem u niego sofę oraz fotele robione na zamówienie, nawet na nich siedziałem. Nie zdradził mi ceny jednak widzę, że warto. Mają w sobie to coś, nie są obojętne dla oka jak meble z marketu.
Awatar użytkownika
lelum
Posty: 19
Rejestracja: 12 paź 2019, 9:47

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: lelum »

no na pewno nie są tańsze ale skoro mówicie że wygodne to zapytam - przedzwonię do tej firmy i poprosze o wycenę, bo designerskie są na pewno :) dzięki za porady!
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: ludvina »

ja mam narożnik Arezzo z Caya Design od kilku miesięcy i wciąż się nim zachwycam :) ma mnóstwo funkcji relaksu jak podłokietniki czy zagłówki, jest funkcja spania i pojemnik na pościel. Sama jakość wykonania na 5+
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: Rabka »

A może uda Wam się jednak wybrać jakąś gotową sofę do Waszego salonu? Ja widziałam ostatnio bardzo ładne, tapicerowane sofy w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/55-sofy-i-kanapy-tapicerowane. Polecam i Wam się tam rozejrzeć, to nic nie kosztuje ;)
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: ulakita »

ludvina właśnie sie nad tym modelem zastanawiam i jak czytam takie opinie to najchętniej już bym zamawiała ;p
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: ludvina »

ulakita no to nie ma się nad czym zastanawiać :) na 100% a nawet wiecej będziesz zadowolona :)
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: ulakita »

poszłam za głosem serducha i złożyłam zamówienie. Już tak długo zwlekałam z wymianą starego narożnika, ze stwierdziłam, ze nie ma na co czekać :) Także teraz czekam, za jakieś 5-6 tygodni będzie już u nas :)
Awatar użytkownika
Becia_86
Posty: 41
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:25

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: Becia_86 »

Myślę, że najlepiej zdecydować się na meble na zamówienie. Takie meble są lepiej dopasowane do pomieszczenia. Jeśli interesują Was nowoczesne narożniki do salonu z funkcją spania to zerknijcie na ofertę sklepu Market Meblowy. Tu możecie zamówić meble gotowe jak i poprosić o wykonanie narożnika czy sofy dopasowanych do Waszych potrzeb.
Awatar użytkownika
LemonTree
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2020, 10:33

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: LemonTree »

moja koleżanka ostatnio zamówiła sobie tutaj sofę https://www.home-sofa.pl/pl/10-sofy-narozne-materialowe sama wybrała kolor, konfigurację, typ sofy na stronie www. bardzo sobie chwali
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: Agnes »

Według mnie warto zamówić takie meble spersonalizowane. Te tapicerowane są świetnym rozwiazaniem - są nie tylko eleganckie,ale też łatwe w czyszczeniu. Akurat dobrej jakości tkaniny obiciowe można przejrzeć w ofercie sklepu tapicerskiego Kameleon http://sklep.kameleon.pro/tkaniny-obiciowe . Tutaj jest spory wybór, a także istnieje możliwość zamówienia próbek zanim dokonamy ostatecznej decyzji.

sls n
Awatar użytkownika
karola03
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 19:31

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: karola03 »

Nie jestem zwolenniczką mebli na zamówienie, bo się sporo przepłaca. Obecnie w internecie można znaleźć mnóstwo oryginalnych i solidnych mebli. Ja swoją sofę zamówiłam tutaj:https://promykmeble.pl/c/meble-tapicerowane/ . Jest wygodna i była całkiem tania. Wystarczy trochę poszukać, a można znaleźć skarby. W innych sklepach takich mebli nie znajdziecie.
Awatar użytkownika
rempel.marco
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2020, 11:20
Lokalizacja: Katowice

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: rempel.marco »

Meble wykonywane na zamówienie to świetny pomysł, mamy gwarancję oryginalności.
Awatar użytkownika
nicklaus.grant
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2020, 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: nicklaus.grant »

Decydują się na meble na zamówienie, mamy pewność, że będą one oryginalne.

biała henna
Awatar użytkownika
breanna.goldner
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2020, 15:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: breanna.goldner »

Meble na zamówienie będą drogie, ale jest to dobre rozwiązanie, jeśli zależy nam na odpowiednim wymiarze.
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 2019, 23:48

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: Doris »

Masz rację. Ale nawet jak mamy nietypowe wnętrze to warto sprawdzić czy wśród gotowych modeli nie znajdzie się coś odpowiedniego. W sklepach online jest naprawdę duży wybór. Sama popatrz https://tanie.to/25-sofy-z-funcja-spania . Piękne modele i w dodatku z funkcją spania. To też się przydaje.
tadeuszkąt

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: tadeuszkąt »

myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązania jeśli mamy godnego polecenia tapicera. Wystarczy znaleźć bardzo dobrą tkaninę, która spełni nasze wymagania, a tapicer stworzy cuda lub odnowi stare meble. ekskluzywne tkaniny obiciowe , które proponuje firma Kameleon.pro to prawdziwe cudeńka! nie dość, że mają bardzo szeroki wybór tkanin, kolorów i wzorów to w dodatku nie są one drogie. Polecam zajrzeć i się zapoznać.
Żaneta13

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: Żaneta13 »

Robienie mebli na wymiar jest dość kosztowne. Jest dobrym rozwiązaniem jedynie w przypadku, gdy potrzebujemy mebli o wymiarach ciężko dostępnych w sklepach. Sklepy oferują obecnie bardzo dużo modeli, rozmiarów i kolorów kompletów wypoczynkowych i można znaleźć nowoczesną kanapę do salonu idealnie dopasowaną do naszego wnętrza i to w bardzo atrakcyjnej cenie.
Kornelka Pać

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: Kornelka Pać »

Niestety nie stać mnie na kosztowne meble pod zamówienie, dlatego większość mebli mam ze sklepu meble jula. Mają tam bogaty asortyment, bardzo podoba mi ile to, że można tam znaleźć nie tylko meble, ale także inne akcesoria takie jak pościel, czy pufy.
łucja90

Re: Sofa robiona na zamówienie?

Post autor: łucja90 »

W sklepach internetowych jest tak duży wybór mebli, że moim zdaniem nie ma sensu robić ich na zamówienie. Jeśli chodzi o różnego rodzaju sofy i narożniki to warto odwiedzić sklep online Meblostrefa. Znajdziecie tam między innymi narożniki skandynawskie: https://meblostrefa.pl/pl/c/Narozniki-skandynawskie/76 .
ODPOWIEDZ