Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Producenci drzwi i okien - gdzie znaleźć fachowców? podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ajdin
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 19:52

Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: ajdin »

Cześć!
Już od dawna mam w planach wymianę okien, a że niedawno trafiłem na ofertę firmy twoje-okna.szczecin.pl, to zdecydowałem się w końcu to zrobić. Pytanie tylko, czy ta firma jest faktycznie warta polecenia? Jakie macie zdanie?
Awatar użytkownika
tobiasz_86
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 3:13

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: tobiasz_86 »

Ja nie mogę o tej firmie powiedzieć złego słowa. Ich kompleksowe podejście i fachowe doradztwo to największe zalety. Poza oknami oferują również rolety i żaluzje, a także drzwi. Wszystko od sprawdzonych producentów. Polecam!
Miś

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: Miś »

Zakup drzwi tak samo jak zakup okien jest bardzo ważną decyzją. Dlatego też zanim się zdecydujemy na jakieś konkretne rozwiązania warto zapoznać się z kilkoma różnymi ofertami. My tak właśnie zrobiliśmy i dzięki temu wybraliśmy najlepsze rozwiązanie dla nas. Zdecydowaliśmy się na firmę Drutex S.A. która wydaje nam się najlepszą firmą i producentem okien oraz drzwi
bów

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: bów »

No dobrze, okna oknami, ale czy montowaliście do tego żaluzje antywłamaniowe ? Nie wiem, jak tego szukać i czy w ogóle się opłaca. Jedynie, co ja coś takiego kojarzę, to z takich wiecie, miejsc nie do końca związanych nowoczesnym domem. Widziałam je na "kostkach".
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: Willy Wonka »

Jeżeli natomiast chcielibyście docieplić swoje okna w skuteczny i wydajny sposób to polecam również zajrzeć na stronę https://www.robelit.pl/docieplanie-okie ... leksi.html. To bardzo dobry sposób, który gwarantuje nam, że okna będą szczelne i że będą gwarantować ciepło.
Królik

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: Królik »

Jak zabierasz się za wymianę okien to może i czas pomyśleć o nowoczesnym ogrzewaniu. Najlepszym wyborem jeśli chodzi o Szczecin będzie skorzystanie z oferty firmy http://www.cieplydom.szczecin.pl/ Nie tylko dobiorą ci najlepsze rozwiązanie ale także wykonają pełen montaż wybranej instalacji nieważne czy to pomp ciepła lub kominków. Dzięki nim będziesz mieć idealne ogrzewanie w swoim domu.
gośkaa

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: gośkaa »

Niedawno właśnie kupiłam bardzo porządne żaluzje fasadowe , które znalazłam w ofercie jaką posiada producent e-markizy. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych producentów, więc jak najbardziej warto na niego postawić. Dodatkowo ceny tutaj nie są jakieś wygórowane co jest wielkim plusem
saki89

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: saki89 »

Chyba najlepsze okna w swojej ofercie ma firma Drutex. Przez ponad 30 lat istnieją na rynku polskim i światowym, dokładnie wiedzą, na czym zależy wszystkim konsumentom, a do tego ich okna i inne produkty są naprawdę super jakości. Plusem jest też krótki czas realizacji zamówienia.
Gość

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: Gość »

Ja wybieram właśnie okna do mnie do domu, patrzę przede wszystkim na to czy są energooszczędne bo mi na tym zależy. Ale też ten https://okna.waw.pl/poradnik/jak-wykona ... taz-okien- poradnik poczytałem i wiem że zamówię je na pewno z montażem profesjonalnym.
carmell

Re: Okna z twoje-okna.szczecin.pl

Post autor: carmell »

Jak chodzi o mnie to planuję zamówić sobie okna u firmy europlast - z tego co się dowiedziałam one zapewniają bezpieczeństwo, ciszę, ciepło. Naprawdę są solidnie wykonane z dbałością o każdy szczegół, dlatego uważam że będzie to udany zakup.
ODPOWIEDZ