A brama?

Producenci drzwi i okien - gdzie znaleźć fachowców? podziel się swoim doświadczeniem.
Łukaszkeow

A brama?

Post autor: Łukaszkeow »

W naszym przypadku został już tylko właściwie płot do postawienia no i brama automatyczna. Macie u siebie takie rozwiązania? Chodzi mi o bramę automatyczną. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni.
Dominik Matwański

Re: A brama?

Post autor: Dominik Matwański »

Jeżeli kogoś z was temat bram i automatyki to polecam zapoznać się z oferta tej firmy FUPH Stalex https://www.stalex-czaplinek.pl/bramy-i-automatyka/ . Firma robi naprawdę dobre rzeczy na lata i ja mam od nich bramę z automatyką i firma robiła dla mnie schody do domu.
Awatar użytkownika
waranty
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:15

Re: A brama?

Post autor: waranty »

Jak brama to zdecydowanie z możliwością montażu automatyki. W końcu po to są takie rozwiązania żeby z nich korzystać. Jakby nie patrzeć jest to wygoda. Zwłaszcza jak się ma już u siebie takie, to trudno byłoby się przestawić na tradycyjne rozwiązania. Swoją bramę kupowałem od Jońca razem z furtką. Jedno i drugie jest panelowe ze blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Proste, solidne, do wszystkiego pasuje.
raduś

Re: A brama?

Post autor: raduś »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
KamilŚ90

Re: A brama?

Post autor: KamilŚ90 »

Od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem wymiany starego ogrodzenia i zainspirowałem się poczynaniami sąsiada, który zamówił do siebie ogrodzenie kute. Wziąłem namiar na firmę, która robiła mu ogrodzenie i jest to firma BRAMEX z miejscowości Wojaszówka. Firma oferuje również sprzedaż okien, drzwi i balustrad.
raduś

Re: A brama?

Post autor: raduś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.dom-ster.pl/

energy rush
ernesto38

Re: A brama?

Post autor: ernesto38 »

waranty pisze: 13 sie 2021, 17:36 Jak brama to zdecydowanie z możliwością montażu automatyki. W końcu po to są takie rozwiązania żeby z nich korzystać. Jakby nie patrzeć jest to wygoda. Zwłaszcza jak się ma już u siebie takie, to trudno byłoby się przestawić na tradycyjne rozwiązania. Swoją bramę kupowałem od Jońca razem z furtką. Jedno i drugie jest panelowe ze blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Proste, solidne, do wszystkiego pasuje.
Otóż to. Skoro jest taka możliwość to trzeba korzystać. Ja większość urządzeń posiadam z automatyka przemysłowa sklep AUTOMATIK.
ODPOWIEDZ