prezent dla koleżanki

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Awatar użytkownika
margo
Posty: 26
Rejestracja: 04 lip 2020, 21:31

prezent dla koleżanki

Post autor: margo »

Moja koleżanka ma niedługo urodziny i zastanawiam się jaki prezent jej kupić. Dla niej ważna jest moda więc ciężko mi będzie trafić z prezentem. Może jakieś ładne perfumy będą dla niej fajnym prezentem, tylko nie wiem co teraz jest modne. Może coś podpowiecie?
królewna

Re: prezent dla koleżanki

Post autor: królewna »

co do pomysłu na prezent ja nie cierpię dostawać pierdołek gadżetów które potem zalegają na meblach i się kurzą zawsze mówię wszystkim że wolę coś funkcjonalnego i w tym roku na imieniny dostałam od przyjaciół zestaw kosmetyków z bielendy z serii royal bee elixitr i zestaw balsamów do ciała Vegan smoothie mam zapas na cały rok .
Śrubka

Re: prezent dla koleżanki

Post autor: Śrubka »

Ja ostatnio mojej kolezance co jest veganką sprezentowałam kosmetyki wraz suplementy zawierające czerwoną koniczynę. Ona bardzo zwraca uwagę na skład a tu jest prawie 100% składu naturalnego. Firma dba o ochrone srodowiska i wiem ze przy produkcji opakowan mają to na uwadze. Ja jej kupiłam kremowy olejek do mycia twarzy oraz suplementy z z kwasem hialuronowym o smaku malinowym.

Herbapol-polana

wypadki w krakowie dzisiaj
Aniela Piłowicz

Re: prezent dla koleżanki

Post autor: Aniela Piłowicz »

Moja koleżanka zaprosiła mnie do siebie na parapetówkę, więc kupiłam jej w prezencie piękny obraz, który jest dziełem van gogha. Ja nie znam się zbyt dobrze na sztuce, ale był ze mną kolega, który wie, że malarz ten jest wybitnym artystą. Wybraliśmy obraz w stonowanych barwach, żeby pasował do wnętrza jej domu.
Śmerfetka29

Re: prezent dla koleżanki

Post autor: Śmerfetka29 »

Jest grupa prezentów, które można kupić koleżance ale są i takie, których nie wypada.Na przykład czy koleżance można kupić majty? - moim zdaniem nie specjalnie.My dla naszej koleżanki z pracy z okazji urodzin kupiliśmy jej obraz do nowego mieszkania - https://witek.pl/obrazy-na-plotnie/obra ... kleks.html .Musieliśmy tylko dostosować się kolorystycznie ale z tym akurat nie było problemu. To piękny, ręcznie malowany obraz na płótnie inspirowany abstrakcją.
ODPOWIEDZ