Ekologiczne suplementy

Ciekawe opinie i rekomendacje.
Awatar użytkownika
Ksenia-96
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 11:39

Ekologiczne suplementy

Post autor: Ksenia-96 »

Zaopatrujecie się może w ekologiczne suplementy diety? Mnie niedawno zainteresowała oferta producenta mir-lek.pl. Ich produkty wydają się mieć naprawdę korzystny wpływ na zdrowie. Testowaliście? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Tyria1979
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 6:20

Re: Ekologiczne suplementy

Post autor: Tyria1979 »

Dla mnie tak naprawdę ich ekologiczne suplementy diety są najlepszymi tego typu produktami na rynku. Mam przynajmniej gwarancję, że swojemu organizmowi nie dostarczam żadnej chemii w postaci szkodliwych substancji. Serdecznie polecam świadomym :)
Madź

Re: Ekologiczne suplementy

Post autor: Madź »

Moim zdaniem, jeśli chcecie poczytać sporo ciekawych rzeczy, dotyczących zdrowia, to polecam wam wejść na stronkę olekach gdzie znajdziecie naprawdę mnóstwo informacji w kwestii leków, czy suplementów diety np. Premium Collagen 5000 . Warto sprawdzić, bo znajdziecie tam naprawdę całkiem sporo merytorycznej treści
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Ekologiczne suplementy

Post autor: Rabka »

A czy zdarza się Wam czasami kupować jakieś suplementy diety na podkręcenie Waszego metabolizmu? Ja ostatnio trafiłam w sieci na taki suplement metabol fast opinie ma on bardzo dobre, więc zastanawiam się nad jego zakupem. Warto byłoby zrzucić oponkę do lata ;) Jak sądzicie, pomoże?
ODPOWIEDZ