apteka online

Rekomendujemy najlepsze apteki internetowe i stacjonarne. Jak znaleźć najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Marcjanna-64
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2021, 1:02

apteka online

Post autor: Marcjanna-64 »

Jaka apteka online jest Waszym zdaniem naprawdę godna polecenia? Jaka ma dobre zaopatrzenie i świetne ceny? Zależy mi nie tylko na lekach na receptę ale także na wyrobach medycznych różnego rodzaju. Szuka takiej apteki, w której dostanę wszystko czego potrzebuję w dobrych cenach. Znajdę taką aptekę? Możecie mi polecić taką, w której Wy robicie tego typu zakupy?
lusia0

Re: apteka online

Post autor: lusia0 »

nie korzystam z aptek online, wolę zakupy stacjonarne, na szczęście mam blisko DOZ i tam dosyć często kupuję, bo mają duży wybór i przystępne ceny, w obecnych czasach to na pewno dużo bardziej zwracam na to uwagę
wróżka

Re: apteka online

Post autor: wróżka »

To tak jak ja, też zdecydowanie wolę zakupy stacjonarne, dlatego doz stacjonarny wygrywa. Oni mają też bardzo dobre ceny jeśli chodzi leki, leki na receptę i suplementy.
jullla

Re: apteka online

Post autor: jullla »

Ja sobie nie wyobrażam kupować leków online, tylko stacjonarnie i tylko w DOZie, tam mają najlepszą cenę na moje leki na receptę, kupuję też suplementy.
Mewa

Re: apteka online

Post autor: Mewa »

Jakby co to w doz cały czas mają niskie ceny, robiłam tam niedawno zapas leków i suplementów i miło byłam zaskoczona przy kasie, więc póki co trzymam się tej apteki.
ODPOWIEDZ