Sport dla dzieci

Jaki strój sportowy wybrać? Gdzie kupić sprzęt sportowy? Wątek dla wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Kropkapodi
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:25

Sport dla dzieci

Post autor: Kropkapodi »

Hej!
Czy wraz z rozpoczęciem roku zapisaliście dzieciaki na jakieś dodatkowe zajęcia? Ja zastanawiam się nad zapisaniem syna na karate albo judo do szkoły https://www.mlodziwojownicy.pl/. Mały lubi zabawy ruchowe a przy ćwiczeniach sportów walki na pewno ruchu mu nie zabraknie. Poza tym na takich zajęciach dzieci uczą się dyscypliny i słuchania trenera więc wydaje mi się, że to dobra opcja dla malucha. Co sądzicie?
adriannabela

Re: Sport dla dzieci

Post autor: adriannabela »

Jeśli jesteś z Poznania i chcesz przygotować dziecko do zajęć, polecam decathlon godziny otwarcia. Decathlon w tej galerii jest świetny! :) dział dla dzieci jest zaskakująco rozbudowany :lol: :lol: nie wiem jak wy, ale ja się bałam małej ilości asortymentu. Jednak moje dziecko jest zachwycone!
Bartłomiej

Re: Sport dla dzieci

Post autor: Bartłomiej »

Już nie mogę się doczekać wydarzenia jakim są mecze podczas Euro 2024, a osobom zainteresowanym tym tematem mogę polecić sprawdzić portal, gdzie możecie zakupić Bilety Euro 2024 bez wychodzenia z domu. Jakie Wy macie zdanie na temat tego portalu?
ODPOWIEDZ