Adidasy

Jaki strój sportowy wybrać? Gdzie kupić sprzęt sportowy? Wątek dla wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2020, 11:05

Adidasy

Post autor: pati »

Gdzie najczęściej kupujecie obuwie sportowe? Szukam jakichś ciekawych modeli do codziennych stylizacji :) Najlepiej gdyby to były buty damskie Adidas albo Nike.
Zońka

Re: Adidasy

Post autor: Zońka »

Różnie, moja szafka na buty to głównie właśnie obuwie sportowe ;) Większość w bardzo dobrym stanie, ale część np. rozklejona. Jakim klejem mogę je uratować?
żaneta

Re: Adidasy

Post autor: żaneta »

Moze tadam? Moim zdaniem to idealny klej do butów sportowych. Szybko wiąże i dobrze trzyma, mam niektóre buty sklejone już ponad rok temu
Awatar użytkownika
Gina
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2019, 14:57

Re: Adidasy

Post autor: Gina »

Zazwyczaj wszystkie buty zamawiam w internecie, ale zazwyczaj mam problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru, bo okazuje się, że rozmiar 38 nie zawsze wygląda tak samo. Interesujący poradnik na ten temat znalazłam tutaj https://blog.panpablo.pl/jak-dobrac-roz ... o-rozmiar/ . Są tam podane wymiary stopy w centymetrach i są informacje, jak ją mierzyć, aby dobrać odpowiednio buty.
piłka

Re: Adidasy

Post autor: piłka »

żaneta pisze: ↑30 lis 2020, 15:04 Moze tadam? Moim zdaniem to idealny klej do butów sportowych. Szybko wiąże i dobrze trzyma, mam niektóre buty sklejone już ponad rok temu
Czy te buty sklejone nie stają się jakieś sztywne i mało elastyczne?
żaneta

Re: Adidasy

Post autor: żaneta »

Absolutnie nie, nie zauważyłam żadnej róznicy w użytkowaniu. Są tak samo sprężyste i elastyczne jak wcześniej.
piłka

Re: Adidasy

Post autor: piłka »

Dzięki, kupiłam ten klej, skleiłam buty i już kilka razy w nich ćwiczyłam, rzeczywiście nie ma różnicy, wciąż są elastyczne, jakby nigdy nie były naprawiane

rozwiązanie umowy polsat
żaneta

Re: Adidasy

Post autor: żaneta »

Super, ciesze się, ze mogłam pomóc. Jeszcze dodam, że ten klej też wytrzymuje spokojnie mycie i nawet pranie w pralce, ja mam akurat program do butów.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 86
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: Adidasy

Post autor: Greta »

Damskie czy męskie Cię interesują? Wiem, że w PanPablo mają teraz świetne wyprzedaże. Tu https://panpablo.pl/pol_m_Winter-Sale_B ... -1399.html masz bezpośredni namiar na sneakersy męskie. Ale w promocji są też modele damskie. Sporo możesz zaoszczędzić.
oetądam

Re: Adidasy

Post autor: oetądam »

Witam! Kagoć, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Tomuś98

Re: Adidasy

Post autor: Tomuś98 »

Większość osób nosi adidasy, ponieważ są wygodne i pasują praktycznie do każdego ubioru. Jeśli będziecie szukać sklepu z butami męskimi to warto rzucić okiem na https://tomar-sport.pl/pol_m_Buty-Meski ... e-229.html
ODPOWIEDZ