Okna na wymiar

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 56
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:50

Okna na wymiar

Post autor: mleczko90 »

Siema
Gdzie kupujecie okna? Na co zwracacie uwage? Szukam okien z aluminiowymi profilami do kilku projektow dla klienta. Możliwośc zamówien hurtowych mile widziana. Wstępnie znalazłem ofertę tutajhttps://alkapro.pl/produkty/okna/ ale chętnie zapoznam się z innymi. Najlepiej coś z rejonu Podlasia/Białystok. Piszcie priv lub tutaj jak ktoś chce.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Okna na wymiar

Post autor: Willy Wonka »

Jak szukacie okien wysokiej jakości to polecam zajrzeć na stronę http://www.atoslublin.pl/. Mają tam świetną ofertę, więc jeśli jesteście z Lublina lub okolic to warto wziąć ją pod uwagę.
Awatar użytkownika
Kropkapodi
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:25

Re: Okna na wymiar

Post autor: Kropkapodi »

Okna na wymiar to najlepsze rozwiązanie bowiem takie okna można bez problemu dopasować do wymiarów otworów a nie na odwrót. Jeśli szukacie dobrych okien to zerknijcie na okna, które oferuje fabryka okien Tradycja z Nowego Sącza. U nich możecie zamówić eleganckie okna o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych. Na stronie znajdziecie szczegóły oferowanych produktów.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 86
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: Okna na wymiar

Post autor: Greta »

Poszukaj w okolicy okien marki Drutex. Są rewelacyjne i piszę to z pełnym przekonaniem, bo mam ich okna PVC od kilku lat. Okna były robione na wymiar. Są duże i z łukami więc nie było to proste zadanie, ale Drutex dał radę. Bardzo ładnie wyglądają i nigdy nie wymagały naprawy. Wystarczy regularna konserwacja.
Awatar użytkownika
Despero
Posty: 68
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:20

Re: Okna na wymiar

Post autor: Despero »

U mnie największe okna na pewno będą musiały być robione na wymiar, reszta to takie standardowe rozmiary. Tu myślę, że warto zerknąć sobie na firmę http://novatordom.pl i ich ofertę. Ja znalazłam tu w dobrej cenie okna i drzwi wraz z montażem. Zastanawiam się nad ciekawą opcją jaką jest ciepły montaż.
Awatar użytkownika
yaltenwerth
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Okna na wymiar

Post autor: yaltenwerth »

Chciałem wymienić okna w domu rodzinnym, ponieważ są już w opłakanym stanie. Obecnie zastanawiam się nad dwoma producentami, jednak jeden z nich bardziej przekonuje mnie, jeśli chodzi o cennik okien aluminiowych.

____________
cennik okien aluminiowych
Ostatnio zmieniony 20 maja 2020, 20:32 przez yaltenwerth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
studio
Posty: 49
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:48

Re: Okna na wymiar

Post autor: studio »

Jeśli chodzi o okna to ciekawą ofertę ma producent drzwi i okien Tradycja. Ich oferta dostępna jest tutaj. Można tam zamówić nowoczesne okna PCV czy też drzwi przesuwane PCV, a nawet klamki i zawiasy. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą i opiniami na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
Serafinka88
Posty: 22
Rejestracja: 04 gru 2019, 12:42

Re: Okna na wymiar

Post autor: Serafinka88 »

A propo firmy Drutex, ja właśnie znalazłam bardzo fajny salon z oknami, gdzie wybrałam okna PVC . Myślalam jeszcze nad aluminiowymi, ale koniec końców wybrałam właśnie te. Przy okazji zmienimy też drzwi zewnętrzne- również PVC ;)
ODPOWIEDZ