Kurs z hybryd

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Kurs z hybryd

Post autor: sing »

Dzień dobry.
Lubię inwestować w siebie, więc pomyślałam, że właściwie czemu nie, warto byłoby na przykład zadbać o swój wygląd, jednocześnie ucząc się, jak na tym zarabiać. Dokładniej mówię o paznokciach. Pomyślałam, że mogłabym tu https://victoriavynn.com/ nauczyć się jak robi się taki manicure hybrydowy. To musi dobrze wyglądać. Co myślicie?
Awatar użytkownika
karolagrzywacz
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:58

Re: Kurs z hybryd

Post autor: karolagrzywacz »

No nie wiem czy użytkownicy tego forum Ci pomogą. Ja bym szukał rady u jakiegoś eksperta. Chyba to będzie najlepsze wyjście.

novoxidyl cena
(...) a przed Simonem stał na kiju Władca Much i uśmiechał się.
Awatar użytkownika
karinah
Posty: 60
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:20

Re: Kurs z hybryd

Post autor: karinah »

Dobrze jest się rozwijać, więc jeśli chcesz i czujesz, że będzie to dla Ciebie ważne, to się zdecyduj. Przyda Ci się to na przyszłość. W domu zainwestuj w dobry lakier hybrydowy, , żebyś mogła trenować, a to na sobie, a to na rodzinie i tyle. Podobno w sklepie konadnail.pl takie znajdziesz, tak mówiła mi koleżanka. Myślę, że może to z czasem stać się Twoją pasją i zarobkiem.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2019, 10:44 przez karinah, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anka43
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:48

Re: Kurs z hybryd

Post autor: anka43 »

Jakiś fachowiec na pewno coś Ci doradzi. Warto się u takiego doradzać.
Najpiękniejszym skarbem jest rozum oprawiony w pokorę.
Awatar użytkownika
kotwp
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 20:51

Re: Kurs z hybryd

Post autor: kotwp »

Wątpię, żebyś znalazł tutaj potrzebną Ci pomoc. Popytaj jakichś specjalistów.
Owoce dojrzewają w słońcu, ludzie zaś w świetle miłości.
Awatar użytkownika
pufcia
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:27

Re: Kurs z hybryd

Post autor: pufcia »

Skoro mowa o dbaniu o siebie i swój wygląd to ciekawa jestem czy ważny także jest dla was makijaż do pracy? Bo moja znajoma uważa, że bez porządnego makijażu nie ma co wychodzić z domu. Może to i racja ale nie każda wie jak powinno się taki makijaż wykonać, gdyż przecież nie zrobimy takiego samego jak na przykład na randkę. Postanowiłam poszukać w sieci jakiś wskazówek jak wykonać makijaż do pracy i znalazłam ten artykuł https://pl.oriflame.com/beautyedit/tren ... z-do-pracy Z niego dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy
Awatar użytkownika
geman
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:19

Re: Kurs z hybryd

Post autor: geman »

Dzięki za takie sprawdzone wskazówki. Liczę na więcej tego typu rzeczy.
Człowiek owładnięty nową ideą jest wariatem, dopóki idea ta nie odniesie sukcesu.
Awatar użytkownika
kathryn.purdy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2020, 13:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kurs z hybryd

Post autor: kathryn.purdy »

Aby mieć piękne paznokcie wcale nie trzeba spędzać długich godzin w salonie manicure, rezygnować z czasu rodzinnego i wydawać mnóstwo pieniędzy. Wystarczy nałożyć lakier hybrydowy i gotowe.

___________
Salon Stylizacji Paznokci CHIC Nails we Wrocławiu
ODPOWIEDZ