Jak zarabiasz pieniądze w Internecie?

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
iądzan

Jak zarabiasz pieniądze w Internecie?

Post autor: iądzan »

Nie mogę tego zrobić. Może możesz podzielić się ze mną swoim sekretem? Próbowałem zdobyć pieniądze przez Internet. Ale wydaje się, że sam nie dam rady podjąć takiej decyzji. Dlatego zwracam się o pomoc do tego forum. Może przynajmniej tutaj dadzą mi dobry pomysł na zarabianie w internecie.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Jak zarabiasz pieniądze w Internecie?

Post autor: Antonika »

Ja to jeszcze tego nie opanowałam, no ale jakoś nie jestem co do tego przekonana. Wolę tradycyjny sposób, iść do pracy i tak zarabiać. Zawsze można się rozwijać i szukać nowych możliwości dla siebie, szukać możliwości awansu w firmie. Przeglądałam tak ostatnio oferty pracy w województwie małopolskim i przyznaje, że widziałabym dla siebie wiele możliwości.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Jak zarabiasz pieniądze w Internecie?

Post autor: Serferka »

Znam wiele ludzi, którzy tak właśnie zarabiają i bardzo sobie to chwalą. Taka praca jest elastyczna, ale też oczywiście ma swoje minusy jak wszystko. Szukając pracy powinniście dobrze znać swoje wymagania, warto być pewnym siebie na rozmowie. Poczytajcie sobie o zarobkach na stronie https://fachpraca.pl/kalkulator-wynagro ... 500-netto/ konkretnie o wynagrodzeniu brutto/netto.
ODPOWIEDZ