Elektroniczny obieg dokumentów

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: kokszka »

Witajcie,
czy korzystacie z elektronicznego obiegu dokumentów w firmie?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Rabka »

Owszem, my taki obieg dokumentów wprowadziliśmy do naszej firmy przy współpracy z firmą Primesoft, której oferta jest dostępna na stronie http://www.primesoft.pl/. Myślę, że w wolnej chwili naprawdę warto się z nią zapoznać :) Taki obieg uprości Wam wiele spraw, a nawet pozwoli ograniczyć koszty ;)

hdmi 2.0 blu ray
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Jeszcze nie posiadamy na zakładzie jednak chodzą słuchy, że ma zostać wprowadzony ten cały elektroniczny obieg dokumentów podobno od Contman. Sama nie wiem co o tym myśleć. Podobno maja być oszczędności i usprawnienie pracy jednak ja mam obawy czy to będzie aż takie intuicyjne? A co z dokumentami które mamy fizycznie? Czy to będzie trzeba wszystko zeskanować czy będzie tryb hybrydowy
małek

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: małek »

kokszka pisze: ↑30 wrz 2019, 23:00 Witajcie,
czy korzystacie z elektronicznego obiegu dokumentów w firmie?
W dzisiejszych czasach to podstawa. Zwłaszcza podczas pracy zdalnej. Systemy przesyłu danych stworzone bezpośrednio pod Twoją firmę naprawdę mogą usprawnić jej funkcjonowanie. Zainwestowałem na początku pandemii, firma zrobiła dla mnie aplikacje
i system ewidencji czasu pracy. Ja mam łatwiej w rozliczeniach, a pracownicy w samej realizacji obowiązków.
ODPOWIEDZ