Stres - terapia

Chcesz odświeżyć swoją garderobę? Szukasz producentów odzieży dobrej jakości? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Antony23
Posty: 129
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:31

Stres - terapia

Post autor: Antony23 »

Przecież w dzisiejszych czasach jest to coraz większym problemem. Jeśli i Wy zmagacie się z nadwyżką stresu, to powinniście zajrzeć do https://poradniasalomon.com.pl/psychote ... zaleznien/ i pomyśleć o takim wsparciu. Pracują tam wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Wam wrócić do spokojnego życia.
Awatar użytkownika
fetka
Posty: 65
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:37

Re: Stres - terapia

Post autor: fetka »

Żyjemy w takich czasach, że pęd życia niekiedy powoduje u nas stres. Oczywiście uważamy, że to normalne i że nie ma się czym przejmować. Jednak bywa i tak, że aby się odstresować sięgamy po jakieś używki czy alkohol czy coś innego. Dlatego bardzo ważne jest aby pójść na terapię i zacząć się leczyć. W końcu jest tyle bardzo dobrych ośrodków terapii. JA odbyłam taką terapię w Ośrodku Nefo w którym to uświadomili mi że stresu nie można tłamsić w sobie ani leczyć innymi używkami bo to droga do nikąd.

swobodny internet play dla firm
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 86
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: Stres - terapia

Post autor: Greta »

Osobom z Łodzi mogę zaproponować dobrą klinikę. To klinika PsychoMedic Łódź. Mają świetne podejście do pacjentów, pełne empatii. Każdego traktują indywidualnie. Zapewniają fachową pomoc doświadczonych psychologów i terapeutów. Tu 42 644 44 44 jest ich numer.
Awatar użytkownika
Zazula
Posty: 53
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:13

Re: Stres - terapia

Post autor: Zazula »

Z powodu różnych problemów i wielkiego z tym związanego stresu często ludzie wpadają w różne nałogi. Myślą, że rozwiążą w ten sposób wszystko i będzie im łatwiej. Nie ma nic bardziej mylnego. Właśnie w taki sposób został hazardzistą mój brat. Teraz muszę działać i jak najprędzej go namówić, aby udał się do Ośrodka Wiosenna na terapię. W takim stanie jak jest, nie ma mowy o normalnym życiu.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: Stres - terapia

Post autor: Agnes »

Stres może przyczynić się do wielu dolegliwości - nerwica, depresja, a czasem nawet do uzależnień. Trzeba wiedzieć gdzie szukać pomocy. Ja mogę Wam polecić prywatną klinikę Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ - gdzie skupiaja wedlug mnie najlepszych psychologów Warto dbać o swoje zdrowie psychiczne
Awatar użytkownika
modesta.fadel
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2020, 13:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Stres - terapia

Post autor: modesta.fadel »

Niestety mam tak samo, wiele rzeczy niepotrzebnie mnie stresuje...
Awatar użytkownika
natalie.goldner
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2020, 11:12
Lokalizacja: Puszczykowo

Re: Stres - terapia

Post autor: natalie.goldner »

Ja musiałam zmienić pracę, nie chcę aż tak poświęcać się dla pieniędzy :cry:
Awatar użytkownika
layne50
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2020, 9:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Stres - terapia

Post autor: layne50 »

Należy korzystać z pomocy.
Awatar użytkownika
kylee09
Posty: 6
Rejestracja: 11 sie 2020, 10:17
Lokalizacja: Puszczykowo

Re: Stres - terapia

Post autor: kylee09 »

Stres jest czymś bardzo niebezpiecznym, jeżeli przejmuje kontrolę nad naszym życiem.
Awatar użytkownika
Nemo
Posty: 63
Rejestracja: 12 wrz 2019, 10:35
Kontakt:

Re: Stres - terapia

Post autor: Nemo »

Przecież stres nie jest czymś wyłącznie negatywnym. W wielu sytuacjach pozwala on zmotywować się do działania i w odpowiedni sposób wykonać poszczególne zadania i obowiązki. Trzeba pamiętać o jego dobrych stronach i skupić się na nauce kontrolowania go.
Taśmy transportowe modułowe od Eurotex.
Awatar użytkownika
lleffler
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2020, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Stres - terapia

Post autor: lleffler »

Stres może być bardzo wyniszczający, dlatego warto wybrać się na terapię.
Awatar użytkownika
Mediolanczyk
Posty: 68
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:13

Re: Stres - terapia

Post autor: Mediolanczyk »

Długotrwały stres jest bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia. Podstępną chorobą jest również depresja. Objawy depresji czasem są niedostrzegane przez osobę chorą ale też przez jej rodzinę. A nieleczona depresja może doprowadzić do katastrofy. Warto znać objawy depresji by w razie czego móc interweniować.
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: Stres - terapia

Post autor: Agnes »

Dlugotrwaly stres moze przyczynic sie do powstania depresji. Depresja moze prowadzic do alkoholizmu i tu jest zamkniete kolo. Z alkoholizmem nie ma żartów - odtrucie alkoholowe w dobrej klinice jak np. Medox w Nowym Modlinie jest konieczny aby skutecznie wyeliminować ten problem. Pomoc specjalistów w tej sprawie może nawet ocalić życie osobie uzaleznionej , dlatego nie bagatelizujmy tego problemu.
Awatar użytkownika
Agnieszka09
Posty: 35
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:04

Re: Stres - terapia

Post autor: Agnieszka09 »

Zgadzam się stres, bardzo może wyniszczyć człowieka, jest to bardzo niebezpieczne, choć wiele osób to bagatelizuje i nie widzi w tym większego problemu. To zazwyczaj jest problem na tle psychologicznym, dlatego warto udać się do psychologa. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ na pewno znajdzie się należytą pomoc, ponieważ jest to najlepsza klinika psychologiczna.
Awatar użytkownika
Ina
Posty: 31
Rejestracja: 23 gru 2019, 6:00

Re: Stres - terapia

Post autor: Ina »

Trzeba znaleźć sposoby na stres, bo można nabawić się problemów zdrowotnych. Często pojawiają się bóle brzucha, a to już tylko krok od poważnej choroby. Jeśli nie będziemy szybko działać, może przerodzić się w nowotwór lub inną poważną chorobę. Znalazłam takiego gastroenterologa https://cmp.med.pl/cmp-wilanow-2/gastroenterolog/ . Badają pacjentów z wzdęciami, zaparciami, wrzodami i innymi schorzeniami. Działają od wielu lat.
Sławomir

Re: Stres - terapia

Post autor: Sławomir »

Dzisiaj problemy ze stresem mają chyba wszyscy pracujący w korporacjach czy na własnej działalności. Właśnie dlatego jeśli nie jesteście w stanie w zdrowy sposób zredukować napięcia, to powinniście wybrać się do kliniki https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i właśnie tam przejść odpowiednią terapię. To bardzo ważna rzecz, więc koniecznie powinniście mieć to na uwadze!
Rafał

Re: Stres - terapia

Post autor: Rafał »

Tak, chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najrozsądniejsze podejście do tematu Waszego zdrowia. Moim zdaniem warto byłoby już teraz zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób mogłybyście ukoić swoje nerwy przy wsparciu dobrego psychologa. To bardzo poważna rzecz, więc absolutnie nie wolno Wam tego lekceważyć.
Kaśek

Re: Stres - terapia

Post autor: Kaśek »

Na blogu Wetalk prowadzonym przez świetnych psychologów znajdziecie wiele ciekawych wpisów i podcastów odnośnie tego jak radzić sobie ze stresem w życiu codziennym, polecam bardzo się zapoznać, duża dawka merytorycznej wiedzy, która ułatwia życie i sprawia że jesteśmy zdrowsi.
diablicaa

Re: Stres - terapia

Post autor: diablicaa »

Stresowanie się nie jest niczym nowym, ale prawda jest taka, że osoba cierpiąca na depresję o wiele łatwiej wpada w nieprzyjemny nastrój i nie może sobie poradzić w kwestii tak naprawdę problemów na co dzień. Nie wiem czy wiecie, ale istnieje test na depresję , pozwalający określić, w jakim stadium nas ona dotyka.
Koćka

Re: Stres - terapia

Post autor: Koćka »

Terapia poznawczo-behawioralna jest skuteczną metodą wspierającą osoby z autyzmem w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi i behawioralnymi. Poprzez naukę konkretnych strategii radzenia sobie i zmiany myślenia, terapeuci mogą pomóc osobom z autyzmem w lepszym zrozumieniu i kontrolowaniu swoich reakcji. Jest to szczególnie istotne w przypadku diagnozy autyzmu, dlatego ważne jest przeprowadzenie dokładnej diagnozy autyzmu, aby dostosować terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta.
ODPOWIEDZ