strona

Projektowanie stron WWW, konfiguracja sieci, sprzęt firmowy - polecamy firmy informatyczne.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:02

strona

Post autor: lajla »

Czesc,jak stworzyc strone internetowa? sa profesjonalisci ktorzy sie tym zajmuja ?
Awatar użytkownika
melody
Posty: 60
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:17

Re: strona

Post autor: melody »

;)
Ostatnio zmieniony 12 sty 2020, 19:45 przez melody, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krupierka
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2019, 21:12

Re: strona

Post autor: krupierka »

pewnie ze są, jest duzo firm :) ja nie korzystalam bo strone zrobil mi znajomy
Awatar użytkownika
pufcia
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:27

Re: strona

Post autor: pufcia »

Oczywiście, że są od tego bardzo dobre firmy i dzięki nim mamy pewność, że dana strona przyniesie nam oczekiwane efekty. Dlatego też należy dobrze się zastanowić zanim wybierzemy jakąś firmę. Z tego co słyszałam, to agencja digital jest jedną z najlepszych firm świadczących tego typu usługi. Także moim zdaniem nie ma co się samemu bawić w robienie takiej strony tylko zlecić to fachowcom
Awatar użytkownika
fetka
Posty: 65
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:37

Re: strona

Post autor: fetka »

Mój kolega twierdzi, że stworzenie takiej strony internetowej to nic trudnego, gdyż w necie można znaleźć wiele bardzo przydatnych programów do tworzenia stron internetowych. Ale ja tam nie jestem do tego przekonana, bo jednak do końca nie wiemy jak taką stronę dobrze stworzyć aby była często odwiedzana i rozpoznawalna. I tak znalazłam ich ofertę https://akamadr.pl/oferta/sklep-internetowy/ Myślę, że w ten sposób strona naszej firmy będzie znacznie lepszej jakości
ODPOWIEDZ