Polecany kurier

Projektowanie stron WWW, konfiguracja sieci, sprzęt firmowy - polecamy firmy informatyczne.
Awatar użytkownika
movis
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:37

Polecany kurier

Post autor: movis »

Jaki kurier waszym zdaniem jest najbardziej godny polecenia?
Awatar użytkownika
styka
Posty: 37
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: Polecany kurier

Post autor: styka »

Może Geis? Ceniony i solidny kurier. Na stronie https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-geis możesz sprawdzić ile kosztuje kurier Geis - możesz zauważyć że ceny są naprawdę w porządku, dużo niższe niż u konkurencji. Przez podaną przeze mnie stronę możesz także nadać przesyłkę, wystarczy ją tylko wycenić i opłacić :)
Awatar użytkownika
kiszka
Posty: 73
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Polecany kurier

Post autor: kiszka »

Wiadomo, że każdy szuka jak najniższych cen. I jeśli potrzebne są tanie palety krajowe to w takim razie tu https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 . Dzięki tej stronie można znaleźć zawsze najlepszą ofertę wśród kurierów , którzy oferują przesyłki paletowe
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Polecany kurier

Post autor: Rabka »

A jaki jest Waszym zdanem najlepszy kurier do rumunii? Szukamy jakieś firmy kurierskiej działającej również w tym kraju, ponieważ chcemy wysyłać tam paczki z naszego sklepu internetowego. Polecicie coś?
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Polecany kurier

Post autor: natik »

Obecnie na rynku nie ma problemu, żeby wybrać kuriera. Jest tych firm trochę. Sama korzystam nawet z brokera, który się Sendit nazywa. Na ich stronie mam kilku kurierów do wyboru, możliwość porównania kosztów wysyłki czy wyceny paczki. Same plusy, na ceny też nie narzekam.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Polecany kurier

Post autor: Serferka »

Kurierzy mają coraz szersze oferty na usługi transportowe i można zauważyć, że też bardziej zabiegają o klientów niż kiedyś. Co prawda nie w każdej firmie udało mi się znaleźć opcje na wysyłkę opon, jednak nie jest to żadnym problemem. Opony wyślecie przez UPS, DPD, Pocztexem. Jednak jak wysłać opony, dokładnie to jak je zapakować? Różne firmy mają różne wymagania, u mnie było to owinięcie taśmą pojedynczej opony i na taśmę naklejenie listu etykiety.
Awatar użytkownika
tygrys1913
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:24

Re: Polecany kurier

Post autor: tygrys1913 »

Fajnie, że wypowiadacie się w tym zakresie. Bardzo jest to przydatne.

multi q
Łatwiej ofiarujemy nasze serce niż nasze pieniądze.
ODPOWIEDZ