Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
piórek
Posty: 64
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:04

Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: piórek »

Jakiś czas temu trafiłam na Warsztaty z inwestowania w nieruchomosci https://wiwn.pl/ . Coraz poważniej zastanawiam się czy się na nie nie zapisać. Kilka osób wspominało mi o nich i wydaje mi się, ze warto by było poszerzyć swoją wiedze jeżeli chcemy w ten sposób inwestować. Co o tym myślicie?

suplementy fitness
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: natik »

Powiem tak, jeśli ktoś ma taki zamiar i chciałby zgłębić temat to czemu nie. Ja mam dwie nieruchomości w Warszawie, które wynajmuję i chwalę sobie taki biznes. Mały problem się pojawił kiedy zmieniłam pracę. Wiąże się ona z częstymi wyjazdami, a wiadomo takiego najmu też trzeba dopilnować. Polecono mi Per modum, zarządcę nieruchomości. Oni profesjonalnie zajmują się zarządzaniem najmem. Podjęłam z nimi współpracę i jeśli chodzi o kwestie związane z najmem, wyręczają mnie profesjonalnie.
Awatar użytkownika
Karo
Posty: 17
Rejestracja: 26 sie 2019, 14:43

Re: Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: Karo »

U mnie akurat to temat na czasie, bo szukam mieszkania kraków od jakiegoś czasu. Planuję kupić nieruchomość pod wynajem dla studentów.
Mam na oku nieruchomości od Dom Bud, bo to nowoczesne i dobrze zlokalizowane budynki. Czy ktoś z Was "bawi się" w tego typu nieruchomości pod najem dla studentów w Krakowie i chciałby się podzielić jakimiś doświadczeniami, ciekawostkami, może anegdotami?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: mczay »

Miałem kiedyś przyjemność wziął udział w takim szkoleniu i dowiedziałem się niego, że inwestować należy w nieruchomości z rynku pierwotnego, w dużych miastach, gdyż zyski z wynajmu takiego mieszkania są największe. Obecnie, rozglądam się za mieszkaniem, które mógłbym wynająć i właśnie wynająć. Czy powinienem rozważyć zakup nieruchomości znajdującej się w ofercie dewelopera https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupok ... wroclawiu/ ?
Awatar użytkownika
adamo
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2019, 22:23

Re: Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: adamo »

Najlepszym wyjściem będzie szukanie porad u eksperta. Na takim forum niewiele się dowiesz.
W każdym człowieku tkwi orzeł i reszka.
Awatar użytkownika
NobleA
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Re: Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: NobleA »

Dzięki, przyda się. Zwłaszcza, że mam na oku takie nieruchomości https://luksusowenieruchomoscihiszpania.pl/ . Dysponuję całkiem sporym kapitałem, dlatego nie chcę go stracić. Chociaż wygląda to bardzo zachęcająco. Dlatego myślę, że będzie to po prostu świetne rozwiązanie, które zaowocuje sporymi zyskami.
Bo prawdziwa moc jest tam, gdzie ciemność i krew.
Awatar użytkownika
natik
Posty: 69
Rejestracja: 15 sie 2019, 22:31

Re: Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: natik »

Myślę, że jak ktoś chciałby inwestować w nieruchomości to profesjonalna wiedza jak najbardziej się przyda. Może dobrym pomysłem byłby zakup jednego z takich obiektów https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty , który potem właśnie można byłoby wynająć na jakąś dajmy na to działalność usługową. Ofert generalnie nie brakuje, trzeba tylko mieć pomysł na siebie.
szczepień

Re: Warsztaty z inwestowania w nieruchomości

Post autor: szczepień »

Takiego typu warsztaty na pewnością przydatne zwłaszcza kiedy jesteśmy takimi warsztatami zainteresowani. Ale jak mowa o nieruchomościach to zastanawiam się nad tym czy taki skup nieruchomości zadłużonych może być opłacalnym rozwiązaniem? Bo jednak takich nieruchomości jest dość dużo i to w atrakcyjnych cenach.
ODPOWIEDZ