Drzwi w domu

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Drzwi w domu

Post autor: kokszka »

Jakie macie drzwi w domu?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Drzwi w domu

Post autor: Rabka »

My zdecydowaliśmy się na drzwi harmonijkowe w naszym domu. Zamówiliśmy je w firmie STANDOM. Są one wykonane z wysokiej jakości materiału PVC, bardzo ładnie się prezentują i są praktyczne. Największy plus jest taki, że dzięki nim jest więcej miejsca :)
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 10
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:58

Re: Drzwi w domu

Post autor: mnich33 »

Mi nawet podobają się drzwi bez szybek. Fajne propozycje znajdziesz na pewno na https://www.novoferm.pl/drzwi-techniczn ... ewnetrzne/ . Wiele ciekawych modeli, które mogą być stosowane też do wyjść z kotłowni, czy do kotłowni z domu, jeżeli chcemy mieć solidne i dobre.
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: Drzwi w domu

Post autor: ulakita »

ja zdecydowałam się na zakup drzwi robionych na zamówienie i pod wymiar i skorzystałam z oferty polskiego producenta ,,KRIS DRZWI". Polecam bo bardzo sprawnie realizują zamówienia, drzwi zrobione mega precyzyjnie i solidnie, zgodnie z podesłanymi przez klienta wytycznymi.
Awatar użytkownika
hodkiewicz.eldred
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:30
Lokalizacja: Kozy

Re: Drzwi w domu

Post autor: hodkiewicz.eldred »

Dobrym rozwiązaniem będą drzwi aluminiowe wykonywane na zamówienie, dodatkowo przy indywidualnej wycenie jest możliwość wyboru wielu funkcjonalnych dodatków, jak zastosowanie różnych typów szyb.

________________________________________________
drzwi aluminiowe cena
Awatar użytkownika
lesley.tromp
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2020, 17:06
Lokalizacja: Michałowice

Re: Drzwi w domu

Post autor: lesley.tromp »

Moim skromnym zdaniem drzwi na pewno powinny być antywłamaniowe. Mam rację?
ODPOWIEDZ