bedo.pl - opinie

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom? W tym wątku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o solidnych firmach budowlanych.
Awatar użytkownika
Gilbert_60
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:12

bedo.pl - opinie

Post autor: Gilbert_60 »

Witajcie! Czy ktoś z Was korzystał może z usług firmy Bedo? Szukam opinii na ich temat, ponieważ chciałbym im złożyć większe zamówienie na kilka ogrodzeń przemysłowych.
Awatar użytkownika
Mojmir88
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 5:18

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: Mojmir88 »

Zlecałem im przygotowanie ogrodzenia przemysłowego i muszę przyznać, że wywiązali się bardzo dobrze z tego zlecenia. Konstrukcja jest trwała, wytrzymała, przygotowana z najwyższej jakości stali niskowęglowej. Polecam
Awatar użytkownika
tybilla_64
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 2:21

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: tybilla_64 »

W zakresie ogrodzeń posesyjnych również nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Doskonale odwzorowali moje oczekiwania i wszystko wygląd bardzo estetycznie.
Awatar użytkownika
Magdalena1967
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 19:11

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: Magdalena1967 »

Długo szukałam takiej firmy jak Bedo. Zleciłam im wykonanie dosyć nietypowego projektu balustrady. Po raz pierwszy spotkałam się z tym, że w momencie kiedy nie byli czegoś pewni, to zadawali pytania do skutku. Podoba mi się takie podejście i efekty są na prawdę zadowalające.
Awatar użytkownika
Lambert-86
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2020, 0:41

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: Lambert-86 »

W moim przypadku zakres prac opierał się na odmalowaniu starego ogrodzenia. Samemu zajęłoby mi to myślę z miesiąc, ale Bedo wykorzystało lakierowanie proszkowe i w sumie uwinęli się w 2 dni. Jak dla mnie 10/10. Polecam
Awatar użytkownika
karola_62
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, 23:53

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: karola_62 »

Bedo od lat realizuje dla mnie zleceń związanych z konstrukcjami stalowymi. To bardzo dobra i sprawdzona firma.
Awatar użytkownika
Kordian1964
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 21:40

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: Kordian1964 »

Kilkukrotnie wykonywali dla mnie ogrodzenia i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. To na prawdę firma godna polecenia.
Awatar użytkownika
Prokop1987
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 9:40

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: Prokop1987 »

Profesjonalizm, terminowość i jakość to najlepsze określenia którymi można określić tą firmę. Polecam w 100%
Awatar użytkownika
Iwo-93
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 15:15

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: Iwo-93 »

Odnawiam meble i przy niektórych zleceniach korzystam z ich lakierni proszkowej. Zawsze wszystko jest zrealizowane tak jak tego oczekuje i nigdy nie miałam żadnych uwag.
Awatar użytkownika
Milorad-81
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 21:52

Re: bedo.pl - opinie

Post autor: Milorad-81 »

W Bedo pracują sami fachowcy, którzy zawsze starają się doradzić najlepsze rozwiązanie. Jakoś oferowanych przez nich usług jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam
ODPOWIEDZ