klej do butów

Ciekawe opinie i rekomendacje.
soła

klej do butów

Post autor: soła »

zna ktoś jakiś dobry klej do butów??moje ulubione adidasy się rozkleiły i chcę je jakoś domowyi sposobami naprawić ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Żaneta

Re: klej do butów

Post autor: Żaneta »

soła pisze: ↑21 sie 2021, 20:28 zna ktoś jakiś dobry klej do butów??moje ulubione adidasy się rozkleiły i chcę je jakoś domowyi sposobami naprawić ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Może tadam? To klej do butów sportowych, elastyczny, ale wytrzymały i szybko schnie. Kleiłam nim swoje buty i są jak nowe
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

Witam! Soła, klej TADAM® powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
soła

Re: klej do butów

Post autor: soła »

oętadam pisze: ↑19 wrz 2021, 17:55 Witam! Soła, klej TADAM® powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
jak ten klej najlepiej przechowywac zeby sie nadal znow do użytku?
Wieśka

Re: klej do butów

Post autor: Wieśka »

soła pisze: ↑23 wrz 2021, 23:44
oętadam pisze: ↑19 wrz 2021, 17:55 Witam! Soła, klej TADAM® powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wypróbuj moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
jak ten klej najlepiej przechowywac zeby sie nadal znow do użytku?
Ja przechowuję po prostu w szufladzie w garazu, z innymi klejami, lakierami itp. z dala od dzieci ;)
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

Witam! Soła, klej TADAM® zalecam przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności. Ważne, aby po użyciu TADAM® dobrze wyczyścić aplikator. Zalecam, aby robić to szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
inkaa

Re: klej do butów

Post autor: inkaa »

To mnie przykładowo wydaje się, że dobre kleje można znaleźć chociażby u firmy https://ataszek.pl/90-kleje-poliuretanowe . U nich znajdziecie produkty do łączenia tak naprawdę najróżniejszego rodzaju materiałów - także warto sprawdzić sobie ich propozycje.
ODPOWIEDZ