Apteka dla seniora

Rekomendujemy najlepsze apteki internetowe i stacjonarne. Jak znaleźć najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Agata1975
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2020, 1:08

Apteka dla seniora

Post autor: Agata1975 »

Słuchajcie, ostatnio zerknęłam na rachunek mojej babci z apteki, to jest osoba, która ma osiemdziesiąt lat i wydaje miesięcznie na leki 1/3 swojej emerytury.... Może polecicie jakieś tańsze apteki?
Awatar użytkownika
Natanael_99
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2020, 17:24

Re: Apteka dla seniora

Post autor: Natanael_99 »

Na pewno masz gdzieś w okolicy aptekę DOZ? Warto podjechać z babcią, bo u nich obowiązuje seniorów zniżka 20%
muńka

Re: Apteka dla seniora

Post autor: muńka »

Natanael_99 pisze: ↑29 cze 2021, 0:05 Na pewno masz gdzieś w okolicy aptekę DOZ? Warto podjechać z babcią, bo u nich obowiązuje seniorów zniżka 20%
zaciekawiłaś mnie tą promocją, napiszesz coś więcej o co w tym chodzi?? powiedziałabym mamie ona jest po 60tce jetem ciekawa czy się załapie
wiśnia

Re: Apteka dla seniora

Post autor: wiśnia »

muńka pisze: ↑20 lip 2021, 23:10
Natanael_99 pisze: ↑29 cze 2021, 0:05 Na pewno masz gdzieś w okolicy aptekę DOZ? Warto podjechać z babcią, bo u nich obowiązuje seniorów zniżka 20%
zaciekawiłaś mnie tą promocją, napiszesz coś więcej o co w tym chodzi?? powiedziałabym mamie ona jest po 60tce jetem ciekawa czy się załapie
promocja obejmuje osoby 60+, drugi warunek to godziny zakupu czyli 8:00-12:00, zniżka obejmuje wszystkie leki
Aniła

Re: Apteka dla seniora

Post autor: Aniła »

wiśnia pisze: ↑24 lip 2021, 13:57
muńka pisze: ↑20 lip 2021, 23:10
Natanael_99 pisze: ↑29 cze 2021, 0:05 Na pewno masz gdzieś w okolicy aptekę DOZ? Warto podjechać z babcią, bo u nich obowiązuje seniorów zniżka 20%
zaciekawiłaś mnie tą promocją, napiszesz coś więcej o co w tym chodzi?? powiedziałabym mamie ona jest po 60tce jetem ciekawa czy się załapie
promocja obejmuje osoby 60+, drugi warunek to godziny zakupu czyli 8:00-12:00, zniżka obejmuje wszystkie leki
A macie może jakieś informacje na temat tego, jak długo ta promocja dla seniorów w DOZie będzie obowiązywała?
wiśnia

Re: Apteka dla seniora

Post autor: wiśnia »

Aniła pisze: ↑27 lip 2021, 13:46
wiśnia pisze: ↑24 lip 2021, 13:57
muńka pisze: ↑20 lip 2021, 23:10
zaciekawiłaś mnie tą promocją, napiszesz coś więcej o co w tym chodzi?? powiedziałabym mamie ona jest po 60tce jetem ciekawa czy się załapie
promocja obejmuje osoby 60+, drugi warunek to godziny zakupu czyli 8:00-12:00, zniżka obejmuje wszystkie leki
A macie może jakieś informacje na temat tego, jak długo ta promocja dla seniorów w DOZie będzie obowiązywała?
wiem, że na pewno nadal trwa, bo mama nawet dziś była w aptece i mówiła że dalej jest ten rabat, na pewno to sie opłaca, te kilka, kilkanaście złotych to fajna oszczędność
Fabjąn

Re: Apteka dla seniora

Post autor: Fabjąn »

Dla seniorów polecam szukać już leków online, tak jest znacznie wygodniej i nie trzeba wychodzić z domu. Na platformie ktomalek, https://ktomalek.pl/suplementy/na-kaca/cs-42/1 można sobie poszukać leków, które są potrzebna i sprawdzić w której aptece można je kupić, w ten sposób nie trzeba chodzić od apteki do apteki w poszukiwaniu jednego leku.
ODPOWIEDZ